Odpocznij w najlepszych
warunkach!
Szklarska Poręba Hotel Basen
lista hoteli w Szklarskiej Porębie
z basenem krytym

Opinie o hotelach z basenem w Szklarskiej Porębie

Poniżej przedstawiona kompilacja opinii gości hotelowych powstała w oparciu o lektruę opinii pozostawionych przez tych, którzy mieli okazję przebywać w danym hotelu. W celu dostępu do szczegółowych opinii należy przejść do strony danego hotelu.

Hotel Kryształ Conference & Spa - opinie

Hotel Kryształ Conference & SpaWiele osób jest zadowolonych z położenia hotelu. Wskazują, że jest to dobre miejsce na pobyt w Szklarskiej Porębie zarówno, jeśli chce się udać na narty lub też zwiedzać miasto i okoliczne miejscowości. Goście cenią hotel ze względu na to, że jest to obiekt przytulny, komfortowy i czysty. Goście chwalą także dodatkowe atrakcje hotelu takie jak basen czy wellness. Hotel otrzymuje z reguły bardzo pozytywne oceny, z rzadka goście zwracają uwagę na jakiekolwiek niedogodności.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Kryształ Conference & SpaHotel Sasanka Szklarska Poręba

Hotel Sasanka Szklarska PorębaDla wielu gości dużą zaletą tego hotelu jest dostęp do basenu, choć niektóre osoby narzekają, że na basenie nie ma osobnych ręczników i trzeba przynieść własne - z pokoju. Goście chwalą też czystość na terenie basenu jak też i całego obiektu. Ogólnie, można powiedzieć, że pod tym względem hotel stoi na odpowiednim poziomie. Czyste łazienki, często sprzątane pokoje, wymieniane ręczniki - to także istotne elementy, które wpływają na ogólny obraz. Na uwagę zasługują także śniadania. Zdaniem wielu gości są one bardzo obfite tak, że nie można narzekać ani na wybór dań, ani na ilość. Dla niektórych gości wadą był dodatkowo płatny parking.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Sasanka Szklarska Poręba


Cristal Resort Szklarska Poręba

Cristal Resort Szklarska PorębaHotel ten zbiera zdecydowanie pozytywne opinie. Goście zwracają uwagę na to, iż jest to miejsce, gdzie panuje spokój, można podziwiać piękne widoki na góry. Choć trzeba przyznać, że hotel znajduje się nieco na uboczu Szklarskiej Poręby, to blisko stąd np. do wodospadu Szklarki. Wiele osób zwraca uwagę na bardzo dobry stan apartamentów oraz ich doskonałe wyposażenie (cieszą takie szczegół jak otwieracz do wina). Dużą zaletą, na którą zwracają uwagę goście, są bardzo wygodne łóżka. Jeśli chodzi o śniadania, to raczej wszyscy są zgodni, że są one dość urozmaicone. Każdy zatem jest w stanie wybrać coś dla siebie. Na pozytywną ocenę, zdaniem wielu gości, zasługuje także parking, który jest dość duży. Nie powinno być więc problemów z zaparkowaniem samochodu. Kuchnie w apartamentach są dobrze wyposażone, na co zwraca uwagę wiele osób. Nie jest więc problemem, by samodzielnie przyrządzić posiłek. Jeśli chodzi o ocenę basenu i sauny, to także tutaj trudno doszukać się negatywnych ocen. Może dla kogoś woda była nie dośćciepła, ale większość osób jest raczej zadowolona.

Podsumowując, Cristal Resort to obiekt, który cieszy się wyjątkowo pozytywnymi opiniami gości. To zapewne zasługa tego, że zarządzający i obsługa tego nowego obiektu robi wszystko, by umilić gościom pobyt.

Więcej opinii i rezerwacje: Cristal Resort Szklarska Poręba

Hotel Bornit Szklarska Poręba

Hotel Bornit Szklarska PorębaGoście hotelu przede wszystkim rozpływają się w zachwalaniu strefy rekreacyjnej tego obiketu. Hotel Bornit dysponuje wszak 25-metrowym basenem sportowym. Dla wielu osób możliwość pływania w prawdziwym basenie do tego dostoowanym stanowi ciekawą odmianę w porównaniu do hoteli, gdzie najczęściej spotkać można jedynie niewielkie, raczej namiastki basenów. Hoście chwalą również atrakcyjne położenie hotelu oraz jego czystość. Można powiedzieć, że jest to obiekt, który pozostawia w pamięci raczej dobre wspomnienia i nie pozostawia dużego pola do narzekań.

Warto jednak przeczytać dokłądnie komentarze, bo niektórzy klienci nie zawsze byli zadowoleni z pobytu w hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie. Niektóre osoby narzekały na dodatkowe usługi, które nie byly wykonywane na czas.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Bornit Szklarska Poręba

Willa Krystyna

Willa KrystynaWiele osób, które przebywały w tym hotelu, chwalą basen, ktory jest nowoczesny i dobrze zbudowany. Sam hotel nie jest duży, to raczej pensjonat, stąd zaskakuje dość sporych rozmiarów basen. Rewelacyjnie na tle innych hoteli przedstawia się także strefa spa. Hotel położony jest w centrum Szklarskiej Poręby, blisko dworca PKP, co wielu gości uznało za niemałą zaletę. Goście chwalili śniadania serwowane w formie szwedzkiego stołu ze świeżymi produktami.

Jako wady wskazywano zwykle krótkie godziny otwarcia strefy spa. Niektóre osoby uważały także, że cena jest nieadekwatna do standardu obiektu.

Więcej opinii i rezerwacje: Willa Krystyna

Villa Romantica Hotel Szklarska Poręba

Villa Romantica Hotel Szklarska PorębaHotel generalnie pozytywnie oceniany przez gości. Na dobre oceny zdaniem klientów zasłużyła Villa Romantica ze względu na atrakcyjne położenie, piękny wystrój pokoi. Budynek już z daleka sprawia wrażenie dobrze utrzymanego oraz posiada ciekawy ogród. Goście zadowoleni byli także z nastroju, podejścia obsługi oraz kierownictwa do osób przebywających na terenie hotelu. Wiele osób zadowolonych było z jakości masaży i usług strefy spa. Niektórzy zwracali jednak uwagę na to, że pokoje nie są należycie wyciszone. Za irytujące wiele osób uznało tabliczki z napisami zawierającymi zakazy określonych zachowań wobec gości hotelowych. Wiadomo, że nie wszyscy wiedzą jak się zachować, ale bez przesady...

Więcej opinii i rezerwacje: Villa Romantica Hotel Szklarska Poręba